Wanneer je een e-mail afwezigheidsbericht met begin- en einddatum (vakantiebericht) wilt aanmaken kun je dit via de onderstaande stappen doen:
- Log in op je DirectAdmin paneel
- De benodigde opties vind je onder het kopje e-mail
Klik op vacation messages. - Het onderstaande scherm verschijnt, er bestaan in het voorbeeld nog geen berichten.
Klik op set vacation message voor het aanmaken van een nieuwe melding. - Het onderstaande scherm verschijnt vul hier de benodigde gegevens in:
In dit scherm vul je minimaal in:
Vacation account: kies het e-mail account waarop de melding aangemaakt moet worden (= username)
Subject prefix, dit is een woord voor het originele titel b.v. de e-mail heeft als onderwerp:
‘U heeft een tandarts afspraak op maandag 10 augustus om 14:00’ dan zal het antwoord worden van de server ‘Autoreply U heeft een tandarts afspraak op maandag 10 augustus om 14:00′ het woord autoreply kunt u veranderen in iets wat u wilt.
Voer bij responder message het bericht in wat u alle mensen wilt laten weten b.v. ‘Ik ben met vakantie van 1 juli tot 30 augustus, lees je e-mail bij terugkomst’
Vacation start: vul het moment en de datum in dat de melding actief moet worden.
Vacation End: vul het moment en de datum in dat de melding inactief moet worden. - Klik op create en je vakantie melding is actief.TIP! Deze melding is natuurlijk ook voor andere doeleinden te gebruiken b.v. cursus, ziekte, weekend weg etc..